Rytro dla dzieci i dorosłych

Rytro oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie każdemu, kto zdecyduje się na spędzenie w miejscowości urlopowego czasu. Ośrodek przygotował liczne atrakcje dla dorosłych, jak i dla młodszych gości. Dzięki temu pobyt oznacza doskonałą zabawę i wypoczynek dla całej rodziny.

Warto zapoznać się z propozycjami Rytra i jego najbliższych okolic. Dla dzieci sprawdzonym przepisem na godziny pełne najlepszych wrażeń jest wizyta w parku linowym. Miejscowość posiada tego rodzaju kompleks, dlatego najmłodsi z pewnością będą zachwyceni pobytem. ABlandia jest największym parkiem linowym regionu, o czym świadczy posiadanie ponad kilometra tras wysokościowych. Odwiedzający obiekt mogą korzystać z kul i rowerków wodnych, gdyż park posiada wydzielony akwen przeznaczony dla celów rekreacyjnych. Na odważnych czeka między innymi wahadło, którego promień wynosi aż 20 m, a także kule zorbingowe. Dla najmłodszych pociech wyznaczono strefę juniora dostosowaną do umiejętności dzieci. Młodzież może natomiast pokonać trasę trudną, znajdującą się na poziomie koron drzew. Park linowy jest również wyposażony w zjazdy tyrolskie.

Dorośli mogą skorzystać z wielu form rekreacji sportowej, które dodatkowo umilą pobyt w malowniczym Rytrze. Wystarczy wspomnieć o krytej pływalni, w skład której wchodzi 5 torów, o długości 25 m każdy. Chętni mogą spróbować swoich sił w tenisie ziemnym, gdyż na terenie kompleksu znajdują się trzy korty wyposażone w oświetlenie w godzinach wieczornych. Fani gier zespołowych z pewnością docenią możliwość rezerwacji hali sportowej z wydzielonymi boiskami do siatkówki i koszykówki. Na turystów czekają także siłownie oraz studia fitness.

Rytro jest miejscowością atrakcyjną również w okresie zimowym, kiedy funkcjonują wyciągi Ośrodka Narciarsko-Rekreacyjnego, znanego jako Ryterski Raj. Stok szczyci się posiadaniem trasy zgodnej z wymogami FIS, która stanowi wyzwanie dla bardziej zaawansowanych narciarzy. Do dyspozycji początkujących oddano natomiast oddzielne zjazdy. Ośrodek posiada sztuczne naśnieżanie i oświetlenie.

Rytro jest doskonałym celem urlopowym w czasie wakacji i ferii zimowych. Na turystów i amatorów białego szaleństwa czekają w Rytrze hotele, apartamenty, pola namiotowe i kwatery prywatne w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy z pewnością znajdzie zakwaterowanie, które spełni jego oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>